Zmeny v obsadení R a DZ VsFZ č.24, 11.-12.05.2019

09.05.2019, Ž - admin VsFZ

Vynútené zmeny v obsadení R a DZ VsFZ po zasadnutí KR VsFZ 09.05.2019

  Zmeny v obsadení na 11.-12.5.2019

Dospelí

Veľké Revištia – Humenné Capík za Šubu

Stropkov – Vranov Cuprák za Capíka

Bardejovská Nová Ves - Maria Huta Benko za Košča P.

Plavnica - Spišská Nová Ves Chmura za SFZ 

Šarišské Michaľany - Snina Kotrády za SFZ 

Fintice – Sabinov Bochnovič, Ištoňa, L. Svat

Kračúnovce – Soľ Kriak, Dušek, Havira

Kechnec – Veľké Kapušany Glova za SFZ

Strážske - Medzev Pribula za Alexu 

Krásnohorské Podhradie - Kalša Alexa za Pribulu

Čičarovce – Sokoľany M. Mišenčík za Bochnoviča

Sobrance – TU Košice 12.5. o 13:00 hod., Sučka, D. Béreš, Homoľa

Rudňany – Čaňa Ružbarský za Gabštura

Topoľany – Geča Špivák za Hríba

Lokomotíva Košice – Perín Kozák za M. Béreša

K.-Bakša – Budimír Nosáľ za Beleja

Ždaňa – Malá Ida Sedlák, Semančík, Fusek A., Tornay

Poproč – Bidovce Novák, Djordjevič, Tirpák

Košická Nová Ves – Čečejovce P. Kmec, E. Weiss, Suchanič

Streda – Cejkov S. Vass za SFZ

Michaľany – Nacina Ves Ulian za Michalíka

Lastomír – Z. Teplica Metiľ za J. Greška

Vinné – Kr. Chlmec J. Greško za Metiľa

Ulič – Vyšný Žipov Belej za SFZ

Hencovce – Rudlov Ševčík za P. Tótha

Jasenov – Borov Micheľ, Jenčura, Basoš

Brekov – Bystré Miloš Hudák, Jančár, Zis

Pakostov – Sačurov P. Tóth, Horochonič, E. Želizňák

Široké – Kurima Ziemba, Pristáč, Ginda

Dubinné – Pušovce Čiernik, Mihalík, Mikloško

Chminianska Nová Ves – Gaboltov Maček za SFZ

Kamenica – Čirč Pavlovský st. za SFZ

Vysoké Tatry – V. Lomnica Kačenga, Poracký, Fabíny

Harichovce – Kežmarok Kačmár, R. Bobko st., R. Bobko ml. 

Dorast

Spišská Nová Ves – Stropkov Leško, Tirpák, L. Svat

FC Košice – Sabinov 10.5., Hrebeňár za Eperješiho J., Fencík za Eperješiho M.

Košická Nová Ves – Rožňava Zis za Nováka

Trebišov – Krásna Capik za Vassa

Kežmarok – Svidník o 9:00 a 11:15 hod., Maličký, Maliňák, ObFZ Poprad

Veľká Ida – Geča Fotta za Konečného

Medzev – Drnava Lang za Benedika

Šiba – Bardejovská Nová Ves 22.5. o 17:00 hod., Hopko

Čirč – Nová Ľubovňa v Novej Ľubovni, Pristáč za Mačeka

Smižany – Spišský Štvrtok Kunzo za Šubu

Markušovce – Vysoké Tatry Baldovský za Zemčáka

Žiaci

Spišské Podhradie – Lendak Kunzo za Šubu

Kežmarok – Smižany o 14:00 a 15:45 hod., Maliňák za Olejára

Poprad – Žilina Turcsanyi za Mačeka

Lok.. Košice – Snina 15.5., Gorel, Hrebeňár

Spišská Nová Ves – Vranov  Greš, Pavlovský st.

Žiačky

Snina – Stropkov Guba za Hríba   

Prečítané: 842x