03.09.2019, Ž - admin VsFZ

Zmeny v obsadení R a DZ na 07.-08.09.2019

03.09.2019, Ž - admin VsFZ

Vynútené zmeny v obsadení R a Dz na 07.-08.09.2019

Zmeny v obsadení na 7.- 8.9.2019

Dospelí

Župčany – Raslavice Pohánka za Hríba,

Spišské Podhradie – Sabinov Glova, Ferenc, P. Bednár,

Strážske – Rudňany Mati, Špivák, Lang,

Kráľovský Chlmec – Sokoľany DZ Žulevič za SFZ,

Slávia TU – Sobrance DZ Jenčura za SFZ,

Ždaňa – Poproč Sedlák za Basoša, 18.09.2019 o 16,00 hod. 

Košická Nová Ves – Budimír Zvalený, Kováč, Viktor Tóth,

Dvorníky – Lokomotíva KE Basoš za Homoľu, DZ Piruch za Peráta,

Budkovce – Lastomír DZ Szabó za Popíka,

Čičarovce – Lastomír Fečo za R. Vass, DZ Popik za Szaba,

Krišovská Liesková – Malý Horeš Š. Cisko za Baja,

Zámutov – Ptičie DZ Perát za Pirucha,

Široké – Gaboltov Turcsányi, Benko, Micheľ,

Pušovce – Koprivnica Eperješi, Pavlovský ml., Safko, 

Veľký Šariš - Kamenica Fotta za Čiernika, 

Gelnica – Ľubica Marušin, Mikloško, Gajdoš,

Vikartovce – Nálepkovo Ziemba, Poracký, Michalík,

Harichovce – Veľká Lomnica  Lipták, Benedik, Macko.

Dorast

Lokomotíva KE – FC KE DZ Leško za Kmeca,

Kežmarok – Snina Kandráč za Mačeka,

Košická Nová Ves – KAC KE Pohánka za Gordoňa,

Kechnec – Poproč  Kováčová za Matiho,

Petrovce - Michaľany Rapáč za Miľa,

Raslavice – Maľcov Havíra za Nosáľa,

Gaboltov - Bardejovská Nová Ves Židišin za J.Kmeca, 

Osikov - Kurima  J.Kmec za Židišina, 

Plavnica – Demjata Maček za Kandráča,

Krompachy – Spišské Podhradie R. Bobko za Kunza,

Poprad – Ružomberok Šoltýs za Zemčáka,

Michalovce – Nitra 7.9. D. Mano, J. Mano, Metiľ.

Žiaci

Čaňa – KAC Košice Farkáš za Baksaya,

SAFI Prešov – Svidník Semančík za Sendeka,

Plavnica – Nová Ľubovňa Maček za Kandráča,

Krompachy – Svit R. Bobko za Kunza,

Humenné – Bardejov Godžák, Basoš,

Michalovce – Trebišov Žofčák, Miľo,

FC Košice – Spišská Nová Ves  8.9. Kováčová, Baksay,

Lokomotíva Košice – Snina Kuspan za Matiho.

Dorastenky, žiačky

Bardejov – Poprad Laik za T. Končára.

Prečítané: 1205x