02.10.2019, Ž - admin VsFZ

Zmeny v obsadení R a DZ VsFZ na 05.-06.10.2019

02.10.2019, Ž - admin VsFZ

Vynútené zmeny v obsadení po zasadnutí KR VsFZ

Zmeny v obsadení na 5.-6.19.2019

Dospelí

Poprad B – Krompachy Filipák za Tabaku

Humenné – Veľké Revištia Knap za Maličkého

Župčany – Fintice Micheľ, Benko, Mihalík

Spišská Belá – Nižný Hrušov Bakšay za Gordoňa

Soľ – Kračúnovce Gabštúr, Pohanka, Ľaš 

Medzilaborce – Sabinov Kováčová za Gabštúra

Ľubotice – Záhradné Dub za Jenčuru

Župčany – Fintice R. -Greško P.               

Spišské Vlachy – Geča Ištoňa za Paulišina

Sokoľany – Medzev T.Pacák za Škodiho

Kechnec - Sobrance Jurášek za T.Pacáka

Lokomotíva Košice – Perín Puškáš za Gordoňa

Vojčice – Streda nad Bodrogom S. Vass za R. Vassa

Malý Horeš – Úpor Kačmár za Reváka

Sačurov – Bystré Holp za Valča, 

Hencovce – Stakčin  Micheľ za Eperješiho   

Veľký Šariš – Chminianska Nová Ves Lipták, Bucko, Paulišin

Gelnica – Kežmarok Piruch za Sadiva

Vikartovce – Ľubica Pavlovský st. za Kunza

Vysoké Tatry – Levoča Filipák za Tabaku

Hranovnica – Olcnava Revák za Kačmára

Dorast

Galaktik – Jupie Adamčo, Bucko, Kriak, Roka SD. MD iba Kriak 

Humenné – Martin Holp iba SD

Giraltovce – Svidník  Horochonič za Knapa

Kežmarok – Ľubotice Kandráč, ObFZ - Beňo 

Turňa – Medzev Drenko za Konečného

Šiba – Dlhá Lúka Zubka za S. Fúseka

Petrovce – Streda nad Bodrogom Miľo za Košča

Kráľovský Chlmec – Michaľany Puškáš za Kavčáka

Chminianska Nová Ves – Široké Marušin za Nosáľa

Pušovce – Čirč o 16:00 Vrábeľ za T. Pacáka

SAFI – Demjata Ľaš za Nosáľa

Svit – Markušovce Gavalier za ObFZ

Poprad – Senica Turcsányi za Dzivjaka 14:00 a 16:15

Žiaci

Spišské Podhradie – Krompachy ObFZ SNV za Bobka

Ľubica – Lipany Gavalier

Vysoké Tatry – Veľká Lomnica Gavalier

Pušovce  - Sabinov Štefanič za Pacaka

Mini champions liga 

Humenné Metiľ za Basosa

Bardejov  Židišin , Hopko,Koncar T

Ženy

Spišská Nová Ves – Liptovský Mikuláš Pavlovský st. za Kunza

Lokomotíva Košice – Ružomberok Bajo za Gordoňa

Prečítané: 1053x