Prípravný futbal – región Humenné (V)
11.03.2019, Šéfredaktor

Prípravný futbal – región Humenné (V)

11.03.2019, Šéfredaktor
Medzilaborská osmička oslabeným Beľanom.

 

Prípravné zápasy (9.- 10.3.)

  * Vranov (III) – Humenné (III) 3:2 (3:1)

góly: 2. Bellas, 23. Bednár, 33. Mihok – 16. Voroňák, 52. Komjatý. 

R: Bančanský. 

FK: Vohár (46. Klamár) – Zlacký (32. Serečin), Dický, Kuľha, Bialončík – C. Vasiľ, Ruskovský, Janko, Kokočák (65. Goncalves) – Komjatý, Voroňák. 

  * Snina (III) – Sačurov (IV) 2:0 (2:0)

góly: Ferko, Sehediy (11 m). 

MFK: Diňa – Prokopčák, Svistun, Roman, Hreha – Ferko, Leňo, Plevka, Sehediy, Hišem – Fedorka (Rohach, Husťak, Svistun).

* Medzilaborce (IV) – Belá n/Cir. (V) 8:3 (3:1)

góly: Gavula 3, Ladomerský 2, Potoma 2, Hrehovčík - Hašuľ 2, Gnip. 

MŠK Spartak: Vodilka – Roháč, Tarča, Harakaľ, Chripák – Hrehovčík, Jurov, Potoma, V. Višňovský – Gavula, Ladomerský (Galajda, V. Lukačik). 

TJ Slovan: Piško – L. Hišem, Haburaj, Burik, Škutka – Anton Lojan, Pavlina, Marinič, Adam Lojan – P. Kirňák, Hašuľ (Gnip, Dráb, M. Lukáč).   

  * Jasenov (V) – Vyšné Remety 5:0 (2:0)

góly: Beták 2 (1 z 11m), Harakaľ, P. Horvát, Paľo. 

TJ: Behun (Surničin) – Kríž, Labík, Čišovský, Beták – P. Horvát, S. Timuľák, M. Roško, P. Matta – Paľo, R. Harakaľ (Lojka, Frandofer). 

 * Kamenica n/Cir. (V) – Ptičie (IV) 4:1 (3:0)

góly: Lazúr, Vasilko, Čabák, Bunda – Veselovskyy. 

FK: Burda – Petričko, Mikula, Suchanič, Matus – Čabák, Štofik, Vasilko, Bunda – Lazúr, Havriľák (Dobda). 

TJ Ptava: Dudič – Kislan, G. Horvat, Džubák, Sojčák – Packo, Opiela, Slovenskyi, Tkačin – Veselovskyy, Pavlulik (Kuzma, Lancoš, Čakloš).  

  * Stakčín (V) – Radvaň n/L. (I.trieda) 4:0 (2:0)

góly: Matijko 2, Hromadka, Mišenko. 

OFK Agrifop: Muchychka – Harmaňoš, E. Hanc, Halaburka, Guľák – Kapráľ, Popovič, Mišenko, Shcherbanych – Hromadka, Kirňák (Matijko, Sema, Vaško, Šuťák, Danko).

* Borov (V) – Sitníky 5:2 (4:0)

góly: Kuruc 2, Popik, I. Černega, Olah. 

FC: Vohár – Stirčák, M. Okoš, A. Černega, Semanco – Popik, Bega, Kuruc, Pelech – I. Černega, Olah (L. Okoš, Suško).

* Ulič (V) – Hažín n/Cir. (II.trieda) 3:3 (1:3)

Góly domáci: Kačur, Vasko, S. Holovka. 

TJ Tvarona: M. Kočan – M. Korkobec, J. Holonka, Sidor, Čokina, Cmar, T. Holovka, Čuchta, Vasko, Kačur, S. Holovka (Harajdič, R. Telvák)  

Prečítané: 322x