PRÍPRAVNÝ FUTBAL humenského regiónu (VI.)

13.03.2018, Šéfredaktor
Deväť stretnutí počas víkendu 10.- 11. marca 2018.

Štvrtoligoví MŠK Spartak Medzilaborce a TJ Družstevník Radvaň nad Laborcom sa chystali na jarné dohrávky jesene, ktoré sa neuskutočnili...

image

Snina (3.) - Stakčín (5.)  14:0  (8:0)

góly: Vyshnevskyi 7 (2 x 11 m), Skvašík 3, Ferko 2, Janko, Fedorka.

MFK: M. Lojka (Pe. Diňa) - Balko, J. Lukáč, Hreha, P. Hišem - Ferko, D. Janko, Jankaj, Peknhaus - Skvašík, Vyshnevskyi (Lajtár, Fedorka)

OŠK Agrifop: Muchychka - I. Kuznecov, E. Hanc, Kapráľ, V. Kuznecov - Ščerbanič, Lelko, Halaburka, Kelemen - Kirňak, Utsjutskyy (Čopík, J. Max, M. Max, Harmaňoš).

FOTO: V príprave – sninský Ľuboš Jankaj...


 

Humenné (4.) – Topoľany (4.) 8:4 (4:2)

góly: Radovanovič 4, Sitarčík, Matta, Voroňák, Popik.

FK: Vohár (Klamár) – M. Dolutovský, Lakovič, Bjalončík, F. Dolutovský – Sitarčík, Voroňák, Popik, Vasiľ, Sališ – Radovanovič (Matta, Porvazník, Stachura, Krajník).


 

Jasenov (5.) – Vyšné Remety (I. trieda MI) 3:0 (1:0)

góly: Tomčák, P. Matta, P. Roško.

TJ: Behun (Surničin) – P. Horvát, Labik, Chalupka, Kríž – P. Roško, M. Roško, Mišľan, P. Matta – T. Matta, Tomčák.


 

Belá n/Cir. (I. trieda HE) – Ptičie (4.) 5:1 (3:0)

Ulič (5.) – Snina U19 2:6 (1:3)

góly: Hromadka, Kočan – Peknhaus 2, Hašuľ 2, Čochráč, Lukáč.

TJ Tvarona: M. Korkobec – Sidor, Levkanič, Samčík, Kireš, Mochnaľ, Kočan, Hromadka, Darjanský, Mochnaľ, Cuma (J. Janko, Chochrun, Horský, Harajdič, M. Savarij, D. Savarij).


 

Breznica (I. trieda SK) – Borov (5.) 2:6 (1:2)

góly: Mamaj 2, I. Černega, Križanovský, Olah, Vasilenko (11 m).

TJ: Vasilenko – Kolesár, M. Okoš, Albičuk (A. Černega), Bega (Opuda), Zlacký, Pelech (P. Vasiľ), Križanovský, Kuruc, I. Černega (Mamaj), Olah (L. Okoš).


 

Ulič (5.) – Papín (I. trieda HE) 11:1

góly: Kočan 4, Hromadka 4, Čokina, J. Holinka, Kačur.

TJ Tvarona: Cima – M. Holovka, Kireš, Samčík, Telvák, J. Holinka, P. Korkobec, Kočan, Čokina, Hromadka, S. Holovka (Darjanský, J. Janko, A. Holinka, Kačur, M. Korkobec, Chochrun, Levkanič, Harajdič, Cuma).


 

Kamenica n/Cir. (5.) – Lackovce (I. trieda HE) 3:5 (1:3)

góly: Mesároš 2, L. Čopák.

FK: Dobda – Gerboc, D. Čopák, L. Čopák, Mesároš, Oľha, Červeňák, Vasiľko, Mihalič, Pecha, Sedláček (Kriška, Darvaš, Volovár).


 

Kochanovce/Brekov (5.) – Strážske (4.) 4:3 (2:1)

góly: Kulman, Jenčko, Mišenčík, Adam.

FKO: Piroščák – Kišš, Jenčko, Kulman, Naster – Rada, Šamo, Vrblovský, Adam - Mišenčík, Lazur.

Prečítané: 236x