06.11.2019, Šéfredaktor

Dický: Sme mladý tím, budeme sa zlepšovať!

06.11.2019, Šéfredaktor
Trojitú úlohu favorita Sninčania zvládli a zaznamenali víťaznú minisériu.

 

Sninčania vyhrali tri zápasy v rade. Nadýchli sa na sklonku jesene k víťaznej sérii? Gólovo sa zdá, že pohoda v mužstve je dobrá. Aj výsledky 3:0 (doma Plavnica), 3:1 (vonku Giraltovce) a 4:1 (vonku Veľké Revištia) tomu napovedajú... - „Každá séria teší, aj tá, keď zvládneme mužstvá, ktoré sú v tabuľke na posledných miestach. Na trávniku sme potvrdili výkonnostný rozdiel, boli sme o triedu lepší a to sa prejavilo aj výsledkami,“ začal debatu Róbert Dický.

image

 

Zlepšuje sa v závere jesene aj sninská futbalová fazóna? - „Hrali sme zodpovedne, plnili pokyny trénera, čo znamenalo úspech. Na margo formy musím povedať, že sa zlepšujeme každým zápasom. Káder sa v lete obmenil, potrebovali sme sa zohrať, nájsť si na trávniku svoje miesto. Chceme ukazovať futbal, ktorý sa bude divákom páčiť, preto ich žiadam o trpezlivosť. Sme mladý tím s veľkým potenciálom, určite sa ešte budeme zlepšovať,“ mienil sninský obranca.


image

 

Aby bola spokojnosť dokonalá, bude treba zvládnuť aj dva zápasy doma. Najbližšie s nováčikom z Kalše, v jesennej derniére s Bard. Novou Vsou... - „Nováčik má káder zložený zo starších futbalistov, ktorí hrali vyššie súťaže, než je 3. liga. Je to súper tesne pred nami v tabuľke, motivácia je teda jasná.“

Zatiaľ to vyzerá, že víkend bude mokrý, daždivý. Uvítali by ste aj umelú hraciu plochu? - „Ťažko povedať, kde sa bude hrať, všetko závisí od počasia. Mne osobne sa v tomto ročnom období hrá lepšie na umelej tráve, lopta je rýchlejšia, zápas má vyššie tempo a určite je krajší aj pre divákov,“ dodal Róbert Dický. 

Prečítané: 417x