Bronzová plaketa VsFZ i uznanie primátora

08.08.2018, Šéfredaktor
Kanonier Pavol Diňa oslávil 55. narodeniny, cena aj MUDr. Miroslavovi Suchému.

Síce ešte 11. júla oslávil Pavol Diňa, sninský rodák, bývalý výborný futbalista, člen Klubu ligových kanonierov, súčasný tréner v štruktúrach MFK Snina a hospodár sninského futbalového štadióna, ale predovšetkým vynikajúci a skromný človek 55. narodeniny.

image

Pri tejto príležitosti mu prišiel zablahoželať aj primátor mesta Štefan Milovčík. Oslávencovi poprial, aby sa mu darilo nielen v súkromnom a pracovnom živote, ale aj vo futbale, ktorý je Paľovou celoživotnou láskou a poslaním. Poďakoval jubilantovi a ďalším členom futbalového klubu za príkladnú starostlivosť o futbalový štadión, nedávno vybudované ihrisko s umelým trávnatým povrchom, ktoré slúži na tréningový proces a je denne využívané nielen sninskými, ale i cezpoľnými hráčmi. To všetko napomáha k rozvoju futbalu v meste i regióne či MFK Snina ako takého.

Ocenenia sa dočkal Pavol Diňa aj v rámci Benefície Miroslava Labuna. Neodmysliteľný aktér podujatia si prevzal bronzovú plaketu VsFZ z rúk Richarda Harvillu, predsedu VsFZ,  prvéhoviceprezidenta SFZ. Druhým jubilantom bol MUDr. Miroslav Suchý, viceprezident MFK Snina a lekár domácich futbalových tímov, ktorý celý život zasvätil funkcionárskej práci v sninskom futbale. Oceneným zablahoželal aj Štefan Milovčík, primátor Sniny, veľký fanúšik futbalu, ktorý je taktiež pravidelným hosťom akcie.

Prečítané: 412x