Zmeny v obsadení R a PR č.13, 14.-15.10.2017
13.10.2017, Ž - admin VsFZ

Zmeny v obsadení R a PR č.13, 14.-15.10.2017

Vynútené zmeny po zasadnutí KR VsFZ 12.10.2017

Zmeny v obsadení R a PR č.13, 14.-15.10.2017

 Zmeny v obsadení R a PR č.13 na 14-15.10.2017

Dospelí

Bardejovská Nová Ves – Svidník Juhás za Dzivjaka,

Stropkov – Vyšné Opátske Filipák, Cuprák, Fedák,

Radvaň – Veľký Šariš Marko, M. Želizňák, Anguš,

Soľ – Humenné Filipák za Homoľu,

Ľubotice – Záhradné Homoľa za Juhása,

Poprad B – Ptičie J. Mišenčík za R. Bobka,

Perín – Ťahanovce Brutvanová za Zisa,

Slávia TU – Seňa Zis za Brutvanovú,

Veľká Ida -Lokomotíva KE B Kron za Kostrába,

Krásnohorské Podhradie – Kechnec S. Vass za Fedáka, DZ Zvolánek za Michnu,

Nacina Ves – Cejkov Zajac za Jančára, DZ Tkáč za Zvoláneka,

Veľká Lomnica – Spišská Belá DZ Kotrády za Pechu,

Helcmanovce – Harichovce DZ Pecha za Kotrádyho,

Kráľovský Chlmec – Močarany Jančár za Zajaca, DZ Gajdoš za Guľka,

Michaľany – Malý Horeš Tabaka za Krona,

Stakčín – Vyšný Žipov Revák za Kurtáka,

Ulič – Pakostov Zubka, Kurták, Ruščanský

Stará Ľubovňa – Kendice Šoltýs, Alexa, Čisárik,

Levoča – Nálepkovo Maňkoš za Zubku,

Helcmanovce – Harichovce Zemčák za Alexu,

Olcnava – Ľubica Cuprák za Tabaku,

Vysoké Tatry – Štrba J. Mišenčík za Zemčáka.

Dorast

Lokomotíve Košice – Galaktik Eperješi za Gorela,

Svit - Humenné Koščák za Michnu,

Svit -Spišská Bela 12.kolo, 17.10. o 16,00 a 13,45 Alexa, Maličký, Maliňák,

Lipany – Poprad M. Mišenenčík, Vaňo, Maček,

Kechnec – Gemerská Hôrka 15.10. o 14,30, Laik za Petraššovitša,

Poproč – Budimír Bednár za Baja,

Bardejovská Nová Ves – Jasenov Kmec za Škurlu,

Strážske -  Veľké Kapušany  Kron za Hrindu

Čirč – Fintice Gabštúr za Čisarika,

FAMT Prešov – Pušovce Havira za Marušina,

FAM Poprad – Spišský Štvrtok Dzivjak za Franka,

Smižany – Spišská Stará Ves Zvalený za R. Bobka.

Žiaci

Lokomotíva Košice B – Košická Nová Ves 15.10. Zis za Gnipa,

Barca B – Stará Ľubovňa Gnip za Leškovú,

Smižany – FAM Poprad Zvalený za R. Bobka.

Žiačky

Poprad – Stropkov Frank o 14:00,

Michalovce – Humenné Koščo za Šimkovú,

Ženy

Prešov – Ružomberok ruší obsadenie.

Prečítané: 505x
Zväzové novinky