Na rozlúčku s divákmi prvý hetrik

16.06.2017, Šéfredaktor
Trojgólový Tomáš Chripák výsledkovým jazýčkom na váhach.

Stretnutie Medzilaborce – Dlhé Klčovo (4. liga, skupina Sever) sa pre domácich priaznivo nevyvíjalo. Hneď dvakrát prehrávali a mazali dotiahli zásluhou Tomáša Chripáka. Práve tento 30-ročný futbalista sa stal hlavným hrdinom stretnutia, keďže v 89. minúte strhol na stranu domáceho MŠK Spartak tri body.

image

Keď padne v stretnutí päť gólov, musí byť na trávniku živo. Bolo to úrovňou kvalitné futbalové dianie? - V prvom rade musím vyzdvihnúť futbalovosť súpera. Podal veľmi dobrý výkon, cesta za troma bodmi bola pre nás náročná. Aj by som povedal, že sme sa nadreli, ale aj takáto je niekedy cesta k úspechu.

 

Hostia sa ujali vedenia po polhodine hry, spokojnejší odchádzali aj do šatní. Po obrátke Chripák vyrovnal v 55. minúte, ale hneď o tri minúty sa tešili opäť „Kolčáky“. Trvalo to však iba minútku, lebo Chripák opäť štadión pod Kamjanou rozradostil. A maximálne obrátky ovácií vypukli v 89. minúte, na trávniku bol do tretice oslavovaný Tomáš Chripák...

Autor hetriku je hrdinom stretnutia... - Určite to takto nevnímam a ani nechcem. Futbal hrá na trávniku jedenásť členov zostavy, všetci majú svoj podiel na mojich góloch. Prvý gól bol viac dielom šťastia, po strele Hrehovčíka som loptu zrazil do brány. Druhé vyrovnanie prišlo po centri Hrehovčíka a tretiemu gólu predchádzala trma – vrma, lopta sa ku mne odrazila a trafil som presne.

 

Na trávniku i v hľadisku veľká radosť, isto pokračovala aj v šatni. Asi to neostane bez odozvy... - Teší ma, že sme sa s divákmi rozlúčili víťazstvom. Radosť v šatni bola veľká, hneď mi bolo oznámené, že klubová kasa bude mojou zásluhou o čosi plnšia. Sumu ešte neviem, no isto ma neobíde. Samozrejme, že „povinnosť“ splním.

 

Už sa vám hetrikový zápis v kariére podaril? – Bol prvým súťažným. Tri góly v jednom zápase som už strelil v príprave, ale majstrák je majstrák! - dodal Tomáš Chripák.

 

Resumé 29. kola:

Medzilaborce – Dlhé Klčovo 3:2 (0:1)

Góly: 55., 59. a 89. T. Chripák – 33. O. Iavoriv, 58. P. Samsely

Prečítané: 159x