MINI CHAMPIONS LIGA SLOVENSKO 2016 - turnaj mladších žiakov U 12 (2005) a dievčat U 15 (2002)
13.08.2016, Peter Szénay

MINI CHAMPIONS LIGA SLOVENSKO 2016 - turnaj mladších žiakov U 12 (2005) a dievčat U 15 (2002)

GRASSROOTS PROGRAM SFZ

V rámci Grassroots programu SFZ organizuje ÚM SFZ pre družstvá 1. a 2. žiackej ligy v sezóne 2016/17 v príslušnom RFZ celoslovenský turnaj "MINI CHAMPIONS Liga Slovensko 2016" pre chlapcov U 12 narodených po 1.1.2005 a dievčatá U 15 po 1.1.2002. V závislosti od počtu prihlásených prebehnú základné kolá (rozdelenie podľa územnej príslušnosti), krajské kolá (Košický kraj, Prešovský kraj) a celoslovenské finále v Nemšovej 4.-5. októbra 2016, ktorého sa zúčastnia za VsFZ víťazi krajských kôl. Záväzné prihlášky (kluby so štatútom ÚTM a Grassroots povinne) bolo možné zaslať do 18.augusta 2016.

Regionálny koordinátor turnaja:

VsFZ                          Peter Szénay                                    0902 937 057

Dievčenská časť projektu koordinuje:

Koordinátor ženského futbalu SFZ         Alexandra Bíróová  0911 014 588

Na základe uznesenia z Porady trénerov ÚTM a GRASSROOTS dňa 7. 3. 2016 sú organizátormi základých kôl:

Košický kraj     (pre nízky počet prihlásených sa organizuje len krajské kolo)

Prešovský kraj FK Poprad 9. septembra 2016 na ihrisku ZŠ s MŠ ulica Fraňa Kráľa 2086/2 Poprad – Veľká

Účastníci základného kola: FK Poprad, MFK Vranov, MFK Snina, Odeva Lipany, MFK Stará Ľubovňa, FK Humenné, Spojená škola Lendak.

Vyhodnotenie základného kola v Prešovskom kraji.

Organizátori krajských kôl:

Košický kraj     VSS Košice 22. 9. 2016 na ihrisku T-systems v Košiciach na Alejovej ul. č. 2

Prešovský kraj FK Poprad 19. septembra 2016 na ihrisku ZŠ s MŠ ulica Fraňa Kráľa 2086/2 Poprad – Veľká (organizátorom krajského kola bude po splnení podmienok pravdepodobne FK Humenné).

Účastníci krajského kola: FK Humenné, MFK Snina, 1. FC Tatran Prešov, Partizán Bardejov.

Prihlásené družstvá:

Košický kraj - Slavoj Trebišov, MFK Zemplín Michalovce, FK Spišská Nová Ves, TJ FK Vyšné Opátske

KAC Jednota Košice, VSS Košice.

Prešovský kraj - FK Poprad, 1. FC Tatran Prešov, MFK Vranov, MFK Snina, Partizán Bardejov, Odeva Lipany, MFK Stará Ľubovňa, FK Humenné, Spojená škola Lendak.

Propozície turnaja.

Súpiska družstva.

Prečítané: 655x
Zväzové novinky